Dostawca gier hazardowych iSoftBet

Pragniemy zaprezentować wam markę iSoftBet. Jest to firma, która towarzyszyć wam będzie praktycznie w każdym miejscu. Samo w sobie jest to pewnego rodzaju ogromna rekomendacja, bowiem tworzone przez nich gry brylują na rynku od dobrych kilku lat. Jeśli zatem poszukujecie wideo slotów, gier stołowych czy też w trybie na żywo, jest to opcja, której zdecydowanie radzimy się przyjrzeć. Przemawia za tym nie tylko wyjątkowa i wybitna kadra, ale przede wszystkim wyniki. Każdego dnia we wskazane pozycje gra setki tysięcy osób z całego świata. Tak duża rekomendacja nie powinna przejść koło was obojętnie, dlatego też zachęcamy do lektury w której poruszymy najważniejsze opcje związane z firmą.

Słów kilka o producencie iSoftBet

Marka działa na rynku od kilku lat w podobnym zakresie, a jest licencjonowana m.in. w Wielkiej Brytanii czy też w Hiszpanii, Włoszech, Belgii czy Portugalii. To kolejny atut, który sprawia, że warto im zaufać. Takich czynników jest jednak znacznie więcej. Z perspektywy naszego artykułu chcemy się tu przyjrzeć jednak nie bezpośrednim rekomendacjom, lecz trzem czynnikom, które będą z wami od pierwszego momentu, w którym założycie swoje konto na stronie kasyna, które oferuje ich hity. Mamy tu na myśli promocje, ale też zestaw funkcjonalności oraz same gry. Pełen ich spis jest oczywiście niemożliwe zw na ogromną ilość takich gierek, jednakże wymienimy część z tych, które obecnie cenione są w szczególności. Zostańcie zatem z nami i poznajcie się z potężnymi możliwościami iSoftBet.

Promocje dostępne w grach

Zaczniemy zatem od promocji. To pierwszy i niezwykle ważny temat powiązany z deweloperem. Zarówno autonomicznie, jak i bezpośrednio z kasynami, odpowiada marka ta za wdrożenie danych bonusów na stronę. Takie premie pozwolą z jednej strony na lepszą naukę i zrozumienie gier, z drugiej dają bardzo realne możliwości w zakresie wygrywania konkretnych kwot pieniężnych, często też jackpotów. Dla wielu użytkowników to właśnie kumulacje, w tym progresywne, są kluczem do sukcesu i główny wyznacznikiem doboru studia. Dla takich osób będzie zatem głównie ten akapit. Pamiętajcie, że w zakresie premii spotkacie prawie na pewno na początku bonus powitalny, a następnie reload bonus. Oba te działania są do siebie podobne i zapewniają doładowanie gotówkowe, często nawet podwojenie wpłacanych środków. Do tego dochodzą inne dodatki, jest to jednak zagadnienie mocno indywidualne. Na dalszym etapie spotkacie się z Free Spinami, Cashbackiem oraz loteriami i turniejami. To właśnie te cztery aspekty będą z wami przez cały czas i dadzą realne szanse na pokaźniejsze sukcesy. Same turnieje to świetne dodatki, bowiem pozwolą na rywalizację z innymi. IsoftBet bardzo często dokłada się tu do nagród, a zmagania tworzone są wyłącznie w ich pozycjach. Świetnym atutem będzie też program lojalnościowy czy system VIP, które najczęściej bazują na zdobywaniu punktów, które następnie wymieniacie na prawdziwą gotówkę, gotową do dalszych przygód. Nie zapominajcie, że w promocjach obowiązują aktywne regulaminy, a ich przestrzeganie jest obligatoryjne.

Promocje dostępne w grach

Funkcjonalność gier

Skoro wiecie już sporo o promocjach, przejdziemy do samych funkcjonalności gier iSoftBet. Ta jest niemal zawsze różna w zależności od doboru gry. Jednoręki bandyta oferuje zwykle jedynie tryb Gamble (tj. Hazardu) oraz Wild, natomiast wideo sloty są bardziej rozbudowane, dzięki czemu opcje graficzne, animacje oraz mechanizmy idą w innym kierunku. Tym samym spotkać możecie właśnie wspomniane Gamble, które pozwoli podwoić każdy wygrany spin, jeśli zdecydujecie się zaryzykować i ciągnąć jedną kartę z talii (czerwoną lub czarną). Wild z kolei aktywuje fazę re-spin, czyli włącza pozostałe pola ze znakami, dzięki czemu gracz zyskuje dodatkową okazję do wygranej. Następne w kolejności będą Scattery. One z kolei zwykle mają większe wygrane, ale też włączają mnożniki, tzw. Multipliers, które mogą osiągać nawet kilkunastokrotność bazowego zakładu. Scatter może także włączyć mini grę, przenieść do jackpotów albo w ogóle zaoferować coś, czego się nie spodziewacie. To jednak nie koniec funkcji dodatkowych. Często uzupełnione są o Free Spiny, które włączają taką też fazę. Kręcicie za darmo od kilku do kilkudziesięciu razy, a wartość takich spinów wynosi dokładnie tyle, ile ostatnia gra za prawdziwą gotówkę. Całość uzupełniają znaki Bonus, odpowiedzialne za gry dodatkowe oraz Jackpot, który daje kumulacje, w tym progresywne.

Topowe video sloty od iSoftbet

Skoro znacie już bazowe funkcje od iSoftBet, warto wam wskazać także i gry, które pochodzą od tej marki. Część z nich jest licencjonowanych, jak chociażby Beverly Hills 90210, Rambo, Platoon, Jackpot Rango czy 24. Odnoszą się do słynnych produkcji, które na pewno znacie i cenicie. Warto je spróbować. W tym jednak artykule zwrócimy uwagę na ich klasyki, tworzone bezpośrednio dla każdego zainteresowanego, kto nie miał wcześniej styczności z tytułami tego typu:

  1. The Nutcracker, czyli Dziadek do Orzechów: To gra świąteczna, która pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno. To gra dla wszystkich, mocno klimatyczna. Poza klasycznymi znakami znajdziecie tu furę prezentów oraz samego dziadka, który odpowiada za re-spiny, a także rozwija się na całą kolumnę. Jest też tajemnicza wróżka, która zapewnić może darmowe spiny,

  2. Alice Adventure: Któż nie zna Alicji w Krainie Czarów? Do niej nawiązuje tytuł. To slot klasyczny w układzie 5 do 3. Kluczowe opcje dodatkowe to bonusowa fiolka odpowiedzialna za darmowe spiny oraz system Wild. Pojawi się jednak także i Scatter od gry bonusowe oraz… mnożniki do pięciu razy!

  3. The King: Na koniec zostawiliśmy Lwa! Ten król zwierząt oferuje w grze nawet 100 000 żetonów i jest to jedna z najlepszych – finansowo – gier od iSoftBet. Musicie ją poznać koniecznie, szczególnie, że zawiera kilka pozytywnych tajemnic.