Najlepsze Automaty Merkur Gaming

Merkur Gaming to jeden z najpopularniejszych deweloperów w zakresie tworzenia rozrywki hazardowej, tak w sieci jak również w obiektach stacjonarnych. Jak prezentują się ich najlepsze automaty i czym nas zaskoczą? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, jednocześnie pokazując cały ich proces funkcjonowania na przykładach. Obrót spinów odbywa się w ich produktach na zasadzie całkowitej losowości, co z kolei oznacza, że nie da się ocenić przed i w trakcie spina, jaki wynik nam dokładnie wypadnie. Być może jeszcze nie wiecie, ale Totalizator Sportowy postarał się o to, by taka usługa była w tym kraju legalna. Na tej podstawie już w czerwcu 2018 została uruchomiona sieć punktów w której każdy chętny będzie mógł zagrać przy jednym z docelowo 1200 automatów. W ciągu kolejnych lat ich liczba ma wzrosnąć prawie do 40 tysięcy. To wspaniała wiadomość dla osób, które chciałyby spróbować takiej rozrywki, ale jednocześnie do tej pory miały świadomość, że automaty weszły w szarą strefę i ciężko dostać się do w pełni legalnych urządzeń.

Czym charakteryzują się automaty od tego dewelopera? Cóż, jest kilka czynników, z czego należałoby przede wszystkim wymienić trzy. Pierwszy z nich to podwójny, 27 calowy monitor, który znajduje siew centralnej i górnej części urządzenia. Jest dodatkowo otoczony doskonałym systemem nagłośnienia, dzięki czemu sama gra jest znacznie przyjemniejsza niż do tej pory. O ile w jednorękich bandytach nie przykładano szczególnej uwagi do tego elementu, tutaj muzyka i dźwięki stoją na bardzo wysokim, doskonałym wręcz poziomie. Dzięki temu każdy śmiałek otrzymuje świetną, stabilną propozycje. Drugi element to platforma na której się gra. Jest dostosowana do użytkowania przez człowieka i sprawia wrażenie najwyższego potencjalnego komfortu. Trzeci to z kolei kompatybilność systemu, który będzie się sprawdzał idealnie z każdą grą, która uda się tam zainstalować. Całość prezentuje się na tyle dobrze, że do jednego automatu można dostosować kilka innych elementów, dzięki czemu nie będziecie ciągle musieli dokupywać nowego sprzętu, wystarczy zmienić zainstalowaną grę i cieszyć się rozwiązaniami na nowo.

Automaty, które udostępnia obecnie Merkru Gaming to Avantgarde SLT, Avantgarde TRIO, Avantgarde Trio Black, Evolution SL, Evostar, Merkurstar i Merkurstar Black. Każdy z nich cechuje się oczywiście innymi ustawieniami. O ile wcześniej wspomnieliśmy wam o możliwości do modyfikacji systemów, to teraz chcielibyśmy zaznaczyć, że w przypadku wersji Black otrzymacie z góry narzucony tytuł, którym będzie Win City. To świetna gra dla zainteresowanych z doskonałą wizualizacją potencjalnego bogactwa. Do cech charakterystycznych tych automatów zaliczyć można innowacyjny design, ale też doskonałej jakości kolory, ergonomiczny wygląd, dostęp do wszystkich komponentów czy systemy niemieckie, które ogólnie uważane są za prawdziwą perełkę na rynku. Jak wygląda gra na takim sprzęcie? W środkowym ekranie znajdziecie wirtualne bębny, a także potencjalne linie zwycięstwa zaznaczone po lewej i prawej stronie. W zależności do gry znajdziecie tam trzy lub pięć bębnów, a do tego wszelkie symbole o które zawalczycie. Będą one wskazane w tej górnej części, dzięki czemu od razu znajdziecie wszystkie punkty, o które można zawalczyć. To bardzo fajny wstęp, który pozwoli graczom od razu przekonać się na własnej skórze czy warto grać i przede wszystkim na co polować przede wszystkim. Zwykle są to owocówki, ale też bardziej rozwinięte sloty, które dają nam inne możliwości i inne znaki od tych, które cechowały jednorękiego bandytę. W menu wyboru gracza znajdzie się kilka przycisków. Nie będzie to działać na zasadzie dotykowego tabletu, z tego akurat studio nie chciało rezygnować. Wybierzecie zatem potencjalne stawki, zatrzymacie dany bęben czy po prostu rozruszacie grę. System jest intuicyjny i już za pierwszym razem bez trudu będziecie rozumieli wszelkie zasady takich właśnie gier.

Merkur Gaming nie narzuca konkretnych założeń i nie wymaga od graczy rywalizacji o wskazaną kwotę. Do automatu wrzutowego dodacie tak dużo monet, jak uznacie za słuszne. Może to być 1 złotych, ale też wielokrotnie więcej, dzięki czemu spożytkujecie te środki wg uznania. Wszystkie gry mają oczywiście określony RTP, czyli procentowy zwrot każdego spina do gracza. Zwykle waha się on w granicach 95% aczkolwiek może to być tak więcej jak i mniej. W praktyce pokazuje nam to, że jesteśmy stratni w kolejnych obrotach, jednakże wszystkie gry zapewniają tu znacznie większe wygrane, jeśli tylko uda się nam ustrzelić jeden ze zwycięskich, dobrze obsadzonych układów. Przykładowo, jeśli będą to znaki Wild, Scatter, Bonus czy tez po prostu 5 kolejnych symboli, możecie być pewni, że czeka was bardzo pokaźna wygrana, której nikt nie może ignorować. Tu jest o co walczyć, szczególnie, że w przeciwieństwie do bandytów, znajdziecie tu rozwiązania premiowe, o które nieznacznie zahaczyliśmy wyżej. Wild zamienia bowiem sąsiednie znaki i włącza fazę re-spin, z kolei Scatter może dodać nawet darmowe spiny. Możliwości jest niezwykle wiele i wszystko zależy od oprogramowania, które znalazło się w Merkurze.