Najlepszy gry stołowe w kasynach online

Kasyna internetowe to w dużej mierze właśnie gry stołowe. . Gry te dostarczane są przez najlepsze firmy dostarczające oprogramowanie na potrzeby gier hazardowych. Wybór różnego rodzaju Ruletek, BlackJacków i Bakarata jest naprawdę duży i każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, dzięki bardzo wysokim stawkom można wygrać naprawdę duże pieniądze. Jeśli dopiero zaczynamy zabawę z grami stołowymi nie powinniśmy się przejmować. Pomocne wskazówki sprawią, że krok po kroku zostaniemy wprowadzeni w poszczególne gry. Duże zainteresowanie nimi potwierdza tylko, że warto skorzystać z naprawdę ogromnej różnorodności gier stołowych. Nawet jeśli nie zdecydujemy się na grę za prawdziwe pieniądze, zapewnią nam one świetną rozrywkę na długie godziny.

Które z nich są najlepsze i najciekawsze?

Najczęściej do naszej dyspozycji są zarówno trzy rodzaje ruletki w przeróżnych odsłonach, jak również BlackJack czy Bakarat. Ta gra karciana, tak samo jak BlackJack występuje w kilku różnych odmianach, z których każda może zaoferować graczowi inne, ciekawe doznania. Ogrom gier pozwala na to, by każdy miłośnik gier hazardowych znalazł wśród nich propozycję dla siebie.

Ruletka Najlepszy gry stołowe w kasynach online

Celem ruletki jest wytypowanie, na którym polu zatrzyma się, wrzucona w kręcące się koło, metalowa kulka. Możemy obstawiać zarówno kolor pola czy jego numer. Żetony możemy położyć również na kilku polach na raz. Na samym początku musimy jednak wybrać, jaką kwotę obstawiamy w grze. Wtedy odpowiednią ilość wykupionych żetonów stawiamy na polach oznaczonych numerami od 1 do 36 (w zależności od wersji dostępnych może być 37 lub 38 pól). Jeśli wybraliśmy już odpowiednie pola możemy rozpocząć grę. Służy do tego przycisk spin, który uruchamia rozgrywkę. Kiedy kulka zatrzyma się, podświetlone zostaną wszystkie wygrane zakłady. Jeśli nam także uda się wygrać – zyskane środki trafią na nasze saldo. Jeśli przegramy – zostaną wpłacone do banku. Kolejna runda rozpocznie się wtedy, gdy przyjmowane będą zakłady (świadczyć będzie o tym napis: „Place your bets please”).

Blackjack

To popularna i łatwa gra, polecana także dla amatorów, którzy pojawili się przy stole po raz pierwszy.  Wprawdzie oprócz szczęścia do gry potrzebna jest nam także dobra pamięć i umiejętności matematyczne, ale kiedy poznamy zasady – otworem stanie przed nami świetna rozrywka. Trzeba pamiętać, że do dyspozycji krupiera jest 4 lub 6 talii kart. Ci, którzy zapamiętają karty pozostające w grze będą mieć ułatwiony start. Umiejętności matematyczne przydadzą się z kolei do obliczenia, jaką wartość będzie miała kolejna karta. Trzeba mieć świadomość, że karty w BlackJacku mają określone wartości. Te oznaczone cyframi od 2 do 9 mają wartość nominalną, widniejącą w rogach karty. Dziesiątki, Walety, Króle i Królowe warte są 10 punktów każda, zaś As może mieć wartość 1 lub 11 i to do nas należy decyzja, jaką wartość będzie miał w danej rozgrywce. Na przykład mając Asa i dziewiątkę mamy już 20 punktów. Kiedy wiemy już, jakie wartości mają poszczególne karty, musimy dowiedzieć się nieco na temat zasad gry. Po tym jak krupier rozda po dwie karty dla gracza i dla siebie, musimy zdecydować, jaki ruch chcemy wykonać w dalszej kolejności. Możemy poprzestać na dwóch kartach, dobrać kolejną, ale także rozdzielić karty, które mamy. Możemy także podwoić stawkę, o którą będziemy grać. Kiedy zdecydujemy się stać, dealer pokazuje drugą ze swoich dwóch kart i podejmuje decyzję o dalszych ruchach. Ogranicza go jednak pewna zasada: jeżeli ma minimum 17 punktów musi stanąć.

Bakarat

Nie jest tajemnicą, że oprócz Ruletki i BlackJacka jedną z rozpoznawalnych gier stołowych jest Bakarat. To gra karciana dostępna w różnych odmianach w każdym kasynie internetowym. Opiera się najczęściej na bardzo wysokich stawkach, dzięki czemu zapewnia możliwość wielkich wygranych. Podczas gry używa się od 6 do 8 talii kart i należy pamiętać o tym, że dziesiątki i figury nie mają w niej najmniejszej wartości. Wyjątkiem są asy o wartości 1 punktu. Paradoksalnie najwyższą wartość przedstawiają kart od 2 do 9, bo podczas gry obowiązuje ich nominalna wartość punktowa. Ważne jest także to, że bez znaczenia w grze jest także kolor kart. Na początku trzeba dokonać wyboru zwycięskiego układu kart. Możliwości są trzy: na bankiera, gracza i standoff, który oznacza remis obydwu układów. Ważne jest to, że zakłady na bankiera i gracza płatne są w stosunku 1 do 1, a zakład „standoff” płaci aż 8 do 1. Głównym celem gry jest zebranie układu kart o maksymalnej łącznej wartości 9 punktów. Każdy gracz dostaje dwie karty – kto ma lepszy układ, ten wygrywa.

Jak widać gry stołowe dostępne w kasynach mogą być naprawdę ekscytujące i zapewnić wysokie wygrane. Warto poznać zasady rządzące tymi grami, bo ich opanowanie zapewni nam świetną rozrywkę podczas zabawy z innymi graczami. W razie konieczności testowania gier, możecie skorzystać z tzw. Wirtualnej waluty. Jest ona dostępna w każdym kasynie internetowym. Nie wymaga ona opłat, rejestracji.