Playson

Studio deweloperskie Playson będzie tematem tej krótkiej rozprawki. Firma oferująca gry hazardowe jest z nami bowiem wystarczająco długo, by mówić o niej, jak o prawdziwym klasyku gatunku. Ich oferta jest zresztą całkowicie niebywała i znajdziemy w niej nie tylko dziesiątki doskonałych wideo slotów, ale też gry stołowe. Wszystkie te pozycje zostały opracowane w zgodzie z najwyższymi standardami kasynowymi, na jakie można liczyć w sieci. Efektem jest dzięki temu wysoka pozycja rynkowa, a my możemy przygotować dla was materiał, który dokładnie pokaże, czego się spodziewać. Oczekiwania są i mogą być wysokie, zwłaszcza w dobie tak dużej konkurencji z zakresu slotów wszelkiej maści. Zapraszamy zatem do tekstu!

Stale uzupełniana ofert gier od Playson

Ich gry można kojarzyć z wielu powodów. Składa się na to przede wszystkim czynnik urozmaicenia. Spotkacie tam nie tylko klasyczne owocówki, które przypomną o latach 90-tych ubiegłego wieku, ale też wielkie hity technologiczne, które będą z wami na każdym możliwym kroku. Playson to zresztą studio uznane, dzięki czemu ich gry są już niemalże w każdym cenionym kasynie internetowym. Posiadają przy tym licencję od MGA, czyli najpopularniejszego podmiotu na świecie, który zajmuje się wydawaniem dokumentów tego typu. Jest to zresztą niejako gwarancja tego, że czeka na was wyłącznie udana zabawa, do tego należycie zabezpieczona. Pamiętajcie, że takie gry to nie tylko kwestia licencji, ale też niebywałych mechanizmów. Każda z pozycji ma swoje RTP, czyli procent zwrotu inwestycji przy każdym zagranym spinie. By wskazać na takie dane, koniecznych było miliony obrotów. Dopiero po takiej analityce można było jasno wskazać, jak zachowują się gracze no i jakie mają realne szanse na sukces. Poniżej opiszemy dla was nie tylko sloty, ale też gry stołowe, za którymi stoi ta właśnie firma. Playson na pewno się wam wszak spodoba, zwłaszcza, że jest stale uzupełniany o kolejne hity. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się przecież Sevens & Fruits na 20 linii oraz Fruits & Clovers, na taką samą wartość paylines.

Stale uzupełniana ofert gier od Playson

Specyfika gier jest o tyle ciekawa, że z jednej strony zapewni wam tylko kilku układów zwycięskich, z drugiej całkowicie wystrzeli w kosmos. Przykładowo, Might Africa, jeden z wideo slotów, zaoferuje wam aż 4 096 sposobów na wygraną. Nie sposób jest poznać wszystkich, po prostu. Z drugiej strony, przecież też nie o to chodzi. Zanim jednak dojdziemy do dania głównego, trzeba wam wiedzieć, że w grach stołowych znalazł się blackjack oraz ruletka. Każda z tych gier ma trzy swoje odsłony, w każdej nakierowane są one bezpośrednio na grane stawki, od najniższej do najwyższej. To spory atut, bowiem gracze sami zdecydują jak grać oraz w jakich trybach. Z zakresu jednak samych gier, czeka na was wiele propozycji. Będą to dla przykładu Lucky Staxx, Crystal Crush, 100 Joker Staxx, Joker Expand, Chicago Gangsters, Phoenix Fire, Rise of Egypt, God of Wild Sea, Claws vs Paws, Kingdom of the Sun: Golden Age, Legend of Cleopatra, Crystal Land, Viking Gods: Thor and Loki czy też Fireworks Master. Będzie zatem o owocach, mitologii, łowcach przygód czy konkretnych historiach danego kraju. W co zagracie? Na pewno warto poznać kilka pozycji w szczególności.

Największe hity ze studia Playson

  • Of the Heist

    Wideo slot, który opowiada o niezwykłym rabunku muzealnym. Przeniesiecie się tam w roli złodzieja, który próbuje ukraść słynne antyki. Co na was czeka… poza żywymi mumiami? W pierwszej kolejności Wild, który odpowiada za wymianę wszystkich znaków z planszy. Po drugie Bonus, który wdraża złodziejską gierkę i wprawia ją w ruch. Gra ma jednak unikatowy system ścieżki, który prowadzi do skarbu i który jest uruchamiany przy wylosowaniu konkretnych symboli. Koniecznie tego spróbujcie!

  • Fruits and Stars

    Wybraliśmy grę klasyczną celowo. Tym razem nie będzie zatem pięknych i długich animacji, a także gier bonusowych. Będzie owocówka. W pełnej krasie. Dysponuje ona tylko pięcioma zwykłymi układami (5 a 4 096?!), a do tego owocami, siódemkami czy gwiazdkami. Tytuł całkowicie pozbawiono dodatków. Nie ma tu Wild, Scatter ani tym bardziej darmowych spinów czy bonusów. Nie ma nawet Gamble! Wszystko to sprawia, że przejdziecie przez pozycję błyskawicznie i skupicie się tylko na polowaniu. Maksymalny układ zapewni wam aż 1 000 żetonów przy jednym zakręceniu, co jak na klasyka jest wartością bardzo przyzwoitą.

    Możliwości wynikające z samej gry

Wspomnieliśmy wyżej o dwóch grach, ale nadmieniliśmy także o możliwościach wynikających z samej gry. Pozycje te bowiem mają najczęściej kilka rozwiązań dodatkowych. Mamy tu na myśli znaki Wild i Scatter. Pierwsze z nich wymieniają symbolikę z planszy, co daje wam większe szanse na końcowy sukces. Drugie z kolei nadają mnożniki (choć i Wild może tego dokonać), ale też uruchamiają opcje dodatkowe, jeśli gra takie ma. Bonus z kolei włączy grę premiową, najczęściej odbiegającą od klasycznego obrotu. Free Spiny dodadzą darmowe obroty, natomiast Jackpot zapewni maksymalną wygraną możliwą w slocie. Takich dodatków może być więcej, co pokazało już opisane Art. Of the Heist. Musicie to sprawdzić sami. Będzie w tym pomocna wirtualna waluta, która dodana jest do gry i którą spożytkujecie bez konieczności zakładania konta czy tym bardziej bez żadnej wpłaty.

Wszystkie gry z serii Playson nakierowane są też na liczne promocje, które dostępne są w kasynach internetowych. Takie promocje pozwolą wam sięgnąć po bonus powitalny, doładowania gotówkowe, darmowe spiny, cashback czy turnieje i loterie. Zestawienie zależne jest od marki na której założycie konto, dlatego warto się postarać o firmę aktywną.