Playtech

Studio Playtech dostarcza nam każdego roku dziesiątki udanych produktów, dzięki czemu spotkacie w licznych kasynach najwyższą jakość nie tylko obsługi, ale też właśnie wideo slotów, gier stołowych i więcej, zależnie od waszych preferencji i chęci na dany dzień. Zestawienie jest zresztą szalenie obszerne, zatem pod tym względem możecie być wybredni pod każdym kątem. Playtech jest znanym deweloperem, a ich rozwiązania technologiczne w zakresie dostarczanych wideo slotów są popularne praktycznie w każdym zakątku świata. Błyskawiczny rozwój firmy sprawił, że zatrudnia ona już kilka tysięcy pracowników, a same biura posiadają w 17 krajach.

Playtech czołowy dostawca gier hazardowych w kasynach online

Jest to w pełni licencjonowana marka, która jako jedna z nielicznych zdecydowała się na nawiązanie oficjalnej współpracy np. ze studiami wydawniczymi i producentami filmowymi. Na tej podstawie współdziałali z takimi gigantami jak Marvel. Obecnie możemy liczyć na takie gry jak Superman, Man of Steel, Ace Ventura, Gladiator, Top Gun, Green Lantern. W ofercie kasyn znajdziecie tytuły prostsze, w tym Buffalo Blitz oraz serię Age of the Gods, która jest rozbudowana o kilka produktów nawiązujących do mitologii greckiej. Samo studio nacechowane jest mocnymi przeciwieństwami. Z jednej strony spotkacie bowiem z klasykiem w stylu jednorękiego bandyty, gdzie grafiki i dźwięki są niezwykle proste (Gladiator z Russelem Crowe). Z drugiej z kolei właśnie Age of the Gods, które błyszczy na tle konkurencji głównie za sprawą doskonałych animacji, uzupełnionych o mechanizmy w stylu Wild, Bonus, Scatter oraz Free Spins. Można w tym przebierać, bo sam tytuł jest rozbudowany. Tym samym albo prosta i błyskawiczna gra, albo udana rozrywka rozbudowana o wiele elementów, które wydłużą zabawę i dadzą nowe okazje do wygrywania dużych pieniędzy. Pamiętajcie, że Playtech, to także jackpoty. Skoro o dużych pieniądzach mowa, to pamiętajcie, że u wielu operatorów dostępne są odpowiednie promocje, które dla przykładu powiększają pierwszy depozyt. Do tego dochodzą akcje czasowe, na podstawie których otrzymacie m.in. darmowe spiny do wykręcenia na wideo slotach od Playtech. Takich przedsięwzięć jest wszak znacznie więcej i możecie śmiało poznać każde z nich. Należy jedynie pamiętać, by przestrzegać regulamin i że nie ma możliwości łączenia danych akcji – wszystko należy robić po kolei, co jest tu warunkiem absolutnie obowiązkowym. Wszystkie gry z tej kategorii dostępne są w opcji demo, która nie wymaga zakładania konta, ani dokonywania żadnych innych działań wobec kasyna. Wystarczy wybrać tytuł, kliknąć na niego i przejść do trybu testowego. To świetna opcja treningowa, która pozwala na poznanie mechanizmów, symboli i zwycięskich układów, czyli tzw. Paylines. Na jego podstawie sprawdzicie dokładnie na co polować i co jest warte największe kwoty, w tym właśnie jackpoty. Zachęcamy do polowania, taka nauczka na pewno będzie owocna. W zagadnieniu wspomnieć należy także o tak oczywistych tematach jak ten, że wirtualna waluta nigdy się nie kończy, co z kolei sprawia, że możecie testować do woli, bez większych ograniczeń. Tak zakończony trening bez wątpienia okaże się pomocny na dalszym etapie. Gdzie go wdrożyć i dlaczego?

Najpopularniejsze tytuły tego studia

Poniżej po krótce opisujemy część gier, które uznaliśmy za wartościowe dla każdego ze śmiałków:

  • Age of the Gods: Właściwie jest to cała seria i zawiera kilka gier. To jednak pierwsza pozycja, która wprowadza w ten mityczny świat bogów. Znajdziecie tam układ pięciu bębnów z 20 zwycięskimi liniami, gdzie stawka toczy się o dodatkowe cztery tryby bonusowe, w których wygracie stawkę 200-krotnie większą niż podstawowa gra,

  • Buffalo Blitz: Wspomnieliśmy o niej wcześniej nie bez powodu. Gra co prawda wykorzystuje proste układy, ale oddaje graczom aż 4 096 dróg do zwycięstwa. Co to oznacza w praktyce? Że każdy spin ma właśnie tyle szans na sukces końcowy. Dodatkowo uruchomić tu można do 100 free spinów, które są zresztą odnawialne,

  • Top Gun: Gra nawiązuje do wielkiego kinowego hitu lat 90-tych. Jeśli zatem cenicie sobie podniebne podboje i lubicie szybką rozrywkę bazującą na oficjalnej licencji, powinniście to sprawdzić. Główny atut? System Dogfight Wild zamontowany na układzie 5 x 3.
    Najpopularniejsze tytuły tego studia

Pozostałą listę gier znajdziecie na stronach kasynowych, do czego zresztą zachęcamy. Czeka na was doskonałej jakości zabawa, bez względu na to jaki wideo slot wybierzecie. Przypominamy jednocześnie, że Playtech to nie tylko gry wideo. Ich oferta jest znacznie szersza. Tym jednak razem chcielibyśmy skupić waszą uwagę na jeszcze jednym aspekcie, którym będą promocje. Te co prawda zależne są prawie zawsze od kasyna internetowego, jednakże będą one w skrajnie większej części nakierowane na wszystkie pozycje, dzięki czemu lepiej zrozumiecie i poznacie Playtech, tak jak przy wykorzystaniu wirtualnych żetonów. Różnica oczywiście taka, że tu wygrać można prawdziwe pieniądze, często bardzo duże.

Bonusy dostępne w grach

W zakresie promocji oferowanych na gry od Playtech możemy wymienić ich kilka bazowych. Pierwszą i najważniejszą będzie bonus powitalny. Jest to niejako zaprezentowanie kasyna, dzięki czemu wasza wpłata będzie podwojona, a do tego trafić się jeszcze mogą darmowe obroty. Drugi w kolejności jest reload bonus, który działa na podobnych zasadach. Różnica jest jednak taka, że z akcji skorzystacie najpewniej kilkukrotnie, a do tego wartości w niej podane są niższe. Ciekawym uzupełnieniem będą też wspomniane już free spiny, które zwykle trafią do was przy okazji turniejów lub poprzez wdrożenie nowej gry do systemu. Zakończymy temat wyścigami i loteriami, a także cashbackiem, który odpowiada za zwrot części postawionej, ale niestety przegranej gotówki. Dzięki temu gry Playtech są jeszcze przyjemniejsze, a wy możecie czerpać korzyści z zabawy praktycznie na każdym możliwym etapie. Gotowi?