Rodzaje Bonusów oferowanych w kasynach online

Wszyscy uwielbiamy premie w kasynach internetowych. To nieodzowna część każdej marki, która siedzi w branży. Im więcej takich ofert wysunie nam operator, tym większa przyjemność, więcej zabawy. Nic zatem dziwnego, że wypatrujemy wszelkich okazji do tego, by podnieść stan naszego konta. Macie podobnie? Bez wątpienia! Dlatego też wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy spis promocji, które są najpopularniejsze i które definiują dobre kasyno internetowe. Jakie są to rodzaje bonusów i czy znajomość regulaminów jest tu rzeczywiście ważna? Cóż, dla nas odpowiedź jest prosta, szczególnie po ilości negatywnych komentarzy w sieci: przestrzegamy zatem już nawet. Zawsze czytajcie warunki i zasady, gdyż to właśnie tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o zabawie.

Oferta bonusów  w kasynie online

Bonus powitalny

Rodzaje bonusów oferowanych w kasynach online należy rozpoczynać właśnie od tego zagadnienia. To pierwsza zajawka, którą znajdziecie. Najczęściej jest to powód, dla którego użytkownik decyduje się założyć świeże konto. Dlatego też musi to być przedsięwzięcie znaczące, warte uwagi. Podstawowym zapisem tego działania jest fakt, że przy pierwszym depozycie (Aczkolwiek czasem jest to nawet pięć kolejnych wpłat!) otrzymacie o 100% powiększoną wpłatę, często do kilku tysięcy euro. Znane są przypadki w których użytkownik nie ma górnej granicy, natomiast minimalna to zwykle 10 euro lub ekwiwalent w innej walucie. Od czasu do czasu dochodzić do tego mogą inne premie, jak chociażby darmowe spiny.

Reload bonus

Jest to tzw. doładowanie gotówkowe. Promocja funkcjonuje na podobnych zasadach jak wspomniany już bonus powitalny, jednakże jest znacznie niższy, przykładowo będzie to 50% do 100 złotych. Wielkim plusem zagadnienia jest z kolei odnawialność działań. Część kasyn oferuje ten proces raz w tygodniu, w wybrany dzień. Modyfikacji może być oczywiście dużo. Od was samych zależy jakiej wysokości wpłaty zlecacie.

Darmowe spiny

Na początku wspomnieliśmy, że jest to dodatek do akcji powitalnej, ale działania są też odrębne. To być może najpopularniejsza i najbardziej lubiana modyfikacja tego typu. Wszyscy zainteresowani mogą otrzymać od kilku nawet do kilkuset zakręceń. Różnorodność jest tu potężna, ponieważ od czasu do czasu spodziewać się można akcji dot. premiery nowej gry albo po prostu, nagradzania aktywnych graczy. Spektrum możliwości jest pokaźne. Darmowe spiny mają różną wartość, a w niektórych grach będą kluczem do najwyższych wygranych.

Cashback

Jest to procentowy zwrot zainwestowanej i przegranej stawki. Wielu operatorów oferuje to rozwiązanie raz w tygodniu, np. przypisując je do konkretnej gry. Dzięki temu otrzymacie od kilku nawet do kilkudziesięciu procent zwrotu, co pozwoli wam na dalszą rywalizację w kasynie. Pamiętajcie by dokładnie zapoznać się z regulaminem, który pokaże wam jakie minimalne i maksymalne kwoty możecie otrzymać, a także jak zrealizować gotówkę bonusową, którą w ten sposób zgarniecie.

Turnieje, wyścigi, loterie

Wszystkie te trzy tematy są szalenie atrakcyjne, aczkolwiek łączy ich trudność w wygranej. Loterie zawierają zwykle największe potencjalne nagrody, który mogą być ekskluzywne wycieczki czy nawet samochody. Szanse są jednak małe i całkowicie niezależne od was. Inaczej jest w turniejach i wyścigach, które kasyna lubią organizować dość systematycznie. Dzięki temu zmagacie się z prawdziwymi użytkownikami, co także wpływa na komfort i zabawę na wyższym poziomie.

Każda akcja ma swój odrębny regulamin, na podstawie którego dowiecie się panujących tu zasad.