Rulekta Online

Na czym polega gra w Ruletke

Każda osoba, która chciałaby rozpocząć swoją przygodę z hazardem i kasynami internetowymi, powinna się poznać z ruletką. Jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych gier na świecie. Zaliczana jest do grona gier stołowych, obok m.in. blackjacka, bakaratu oraz pokera w różnych wydaniach. To zestawienie jest oczywiście znacznie szersze, jednakże ta ‘wielka czwórka’ przyciąga w szczególności. Dzieje się tak na podstawie możliwości wygranych, losowości, którą można wesprzeć strategiami i logiką. Do tego dochodzą takie atrybuty jak szybkość rozgrywki, proste reguły zabawy czy też sposobność do zmagania się z innymi użytkownikami, w tym nawet z prawdziwym krupierem, jeśli zdecydujecie się na tryb na żywo. Jest on często udostępniany w sieci, dlatego to także doskonała alternatywa do miejsc stacjonarnych, które często oddalone są od naszych domów od kilku do nawet kilkudziesięciu kilometrów.

System w grze

Ruletka online to bardzo ciekawa gra. Zaliczamy ją do grupy stołowych, jednakże w przeciwieństwie do podanych przez nas tytułów nie używa się tu w żadnym przypadku kart. Cały system bazuje bowiem na planszy z polami do wyboru, ale też na mechanizmie kołowym, na które krupier bądź mechanizm zrzuca kulę, gdy ten jest w ruchu. W zależności od edycji spotkać możemy ruletkę europejską, gdzie stosowane są liczby od 0 do 36 lub amerykańską, gdzie dodatkowo dochodzi pole „00”. To rozwiązanie jest mniej popularne. Wszystko za sprawą dodatkowej symboliki, które zwiększa szanse kasyna na wygraną. Gracz przed rozpoczęciem zabawy wybiera konkretny typ, jaki chciałby zagrać. Jest ich bardzo dużo, zatem zabawa nie opiera się wyłącznie na wyborze jednej cyfry, na którą postawicie. Wymieniamy dla was wszystkie opcje: Straight up, czyli numer pojedynczy, dwa numery, trzy i cztery numery, pięć pierwszych numerów, linia, kolumna, tuziny, parzyste bądź nieparzyste oraz numery od 1 do 18 i od 19 do 36. Na koniec zostały popularne czarne i czerwone, które dają po prostu podwojenie potencjalnej wygranej. Szanse na wygraną w przypadku tych ostatnich pól wynoszą niemal 50%. Jedynie 0 lub podwójne 0 może w tym procesie przeszkodzić.

Oto układ cyfr na stole:

00, 27, 10, 25, 29, 12, 8, 19, 31, 18, 6, 21, 33, 16, 4, 23, 35, 14, 2

0, 28, 9, 26, 30, 11, 7, 20, 32, 17, 5, 22, 34, 15, 3, 24, 36, 13, 1

Gra w ruletkę

Zacznijmy od tego, że grać można w trybie mechanicznym, gdzie to system prowadzi rozgrywkę. Istnieje jednak sposobność rywalizacji w trybie na żywo, gdzie całość prowadzi krupier. Podejście do takiego stołu to dodatkowa adrenalina, ponieważ krupier zwykle wita się z nami imiennie, prowadzi całą zabawę i odpowiada na pytania, jeśli takowe się pojawiają. To świetne przeniesienie kasyna stacjonarnego do sieci, zwłaszcza, że stawki minimalne świetnie komponują się z tymi maksymalnymi, które sięgać mogą nawet miliona za jedno zakręcenie.

Grę w ruletkę możecie testować całkowicie za darmo, oczywiście w zależności od studia deweloperskiego, które za ten system odpowiada. Takie rozwiązanie jest świetne w przypadku nauki. Poznacie wszelkie rozwiązania, bez konieczności rejestrowania nowego konta czy dokonywania wpłat. Dzięki temu lepiej przygotujecie się do dalszej gry, już za konkretne pieniądze. Ruletka online wciąga, dlatego spróbujcie już teraz.