Tom Horn Gaming

O tym, że Tom Horn jest warty każdego zaangażowania pisaliśmy na łamach naszej strony już kilkukrotnie. Ich gry przyciągają fanów z całego świata i nie jest dla nas zaskoczeniem, że wybieracie ich praktycznie za każdym razem, gdy odwiedzacie kasyna internetowe. Dlatego też przygotowaliśmy dla was lekkie wprowadzenie do marki, które pozwoli wam dokładnie ocenić ich działania oraz podejmowane kroki. Unikniemy przy tym nudnej historii i wskazywania na lata praktyki. Skoncentrujemy się całkowicie na oferowanych produktach, a tych jest już obecnie kilkadziesiąt. Co bardzo ważne, cechują się one jednym kluczowym zagadnieniem – różnorodnością. Z czym jest to związane? Przejdźcie do dalszej części artykułu i przekonajcie się sami.

Poznaj ofertę studia Tom Horn Gaming

Marka odpowiada za trzy produkty kluczowe: wideo sloty, gry stołowe oraz wideo poker. W każdym przypadku czeka na was przygoda najwyższych lotów. Nie ma w tej materii zbyt dużych ograniczeń, a wy jednocześnie otrzymacie produkty sprawdzone i bezpieczne. Bądź co bądź Tom Horn posiada wszelkie licencje na prowadzenie takich działalności, a wszystkie wydawane produkty są dodatkowo sprawdzane przez strony kasynowe. Ich zestawienie jest imponujące, ale nie ma w tym nic dziwnego. Cel jest przecież jeden – wasze zadowolenie. W ostatnim czasie na rynku pojawiły się nowe hity, Sherlock. A Scandal in Bohemia oraz Frozen Queen. To wspaniała kontynuacja pozycji z lat ubiegłych i jednocześnie bardzo widoczny progres w zakresie nie tylko mechaniki, ale przede wszystkim animacji i samej grafiki. Jeśli zatem szukacie gier, które spełnią wasze oczekiwania, trafiliście najlepiej. Trzeba zresztą wziąć pod uwagę, że Tom specjalizuje się w bardzo mieszanych rozwiązaniach. Nie bez powodu napisaliśmy o urozmaiceniu. Tworzą bowiem gry klasyczne, ale też nowoczesne wideo sloty oraz od niedawna gry z jackpotem progresywnym, czego przykładem będzie tutaj Dragon Riches Progressive. W dalszej części naszego materiału chcemy wam przytoczyć kilka konkretnych propozycji, opisać je, jak również wskazać główne mechanizmy, które napotkacie i które odpowiadają bezpośrednio za budowę waszego zaangażowania.

Oprócz wymienionych już trzech gier, na pewno warto poznać się z Red Lights, 243 Crystal Fruits, Monster Madness, Don Juan’s Peppers, Blackbeard’s Quest, Feng Fu, Dragon Egg, Thrones of Persia, Pandas Run, Shaolin’s Tiger, Wild Sierra, Book of Spells czy Geisha’s Fan. Trudno wymienić nam zaledwie parę pozycji, bowiem Tom Horn oferuje na tyle liczne rozwiązania, iż wyłapanie tych, które akurat będą dla was najbardziej odpowiednie, jest szalenie trudne. Nie musicie się jednak obawiać, bez trudu rozwiążecie każdą rozterkę. Poniżej opiszemy dla was dwie przykładowe gry, które dokładnie pokazują jak operuje to studio i co może wam zapewnić podczas samej rozrywki:

Poznaj ofertę studia Tom Horn Gaming

Hot Blizzard

Wymieniamy grę jako pierwszą, bo to bardzo charakterystyczny klasyk. Taki jednoręki bandyta był wam zapewne znany jeszcze pod koniec ubiegłego wieku, zatem miło wrócić do prostego rozwiązania, które pozwoli wam odpowiednio wdrożyć się w temat owocówek. Widnieje tam tylko pięć zwycięskich układów, które są uzupełnione przez cytryny, winogrona czy też siódemki oraz gwiazdki. To właśnie te znaki dodatkowe oferują nam symbole Wild i Scatter, które nietypowo tutaj trafiły. Gra nie ma mimo wszystko rozwiązania Gamble, czyli hazardu. Znajdziecie je jednak w innych slotach Toma. Tryb hazardowy włącza wam opcję dodatkową, przez którą rozumieć należy próbę podwojenia wygranej za sprawą wybrania jednej z dwóch opcji dostępnych w grze,

  • Red Lights


    Poznaliście już prawdziwą klasykę, zatem tym razem zaprezentujemy wideo slot o nowszych rozwiązaniach. Red Lights to gra stworzona dla panów, którzy cenią sobie… cóż, trochę bardziej odważne pozycje. Tytuł nie jest tu przypadkowy i nawiązuje do klubów nocnych, które spotkacie w wielu dużych miastach Europy i świata. O ile grafika nie jest tu bardzo mocna, dzięki czemu sprawdzi się na starszych urządzeniach i smartfonach czy tabletach, tak widoczne tam opcje dodatkowe mogą was oczarować. Mamy tu na myśli przede wszystkim system Expanding Wild, który potrafi się rozciągnąć na całą wysokość kolumny. Będzie to zresztą przepiękna kobieta, która może zawrócić w głowie. Ten rozwijający się system nie tylko cieszy oczy, ale przede wszystkim nasze… saldo. Zapewnia bowiem od 2 do 4 krotnego mnożnika potencjalnych nagród. Występują tu także dwie opcje premiowe: Mystery Feature oraz Gamble, czyli hazard, gdzie zobaczymy, cóż, nagie kobiety!

Dodatki w grach i promocje z nimi powiązane

Wymienione dwie propozycje to gry bardzo ciekawe, ale to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Wspomniane Dragon Riches oferuje dla przykładu kumulacje progresywną, która zapewni powyżej 40 tysięcy złotych nagrody za jednego tylko spina. Z kolei tryb Wild czy Scatter włączać wam będą dalsze mnożniki, re-spiny, gry bonusowe w licznych wydaniach czy nawet darmowe spiny w odnawialnej formie. Możecie być pewni, że każda gra zaoferuje ciekawe pomysły, a biorąc pod uwagę fakt, że możecie je testować za darmo, jedynie nakręcicie swoją ochotę do wygrywania i zabawy. Taka wirtualna waluta dostępna będzie w każdym kasynie internetowym na które traficie. Za sprawą tej gotówki poznacie symbole i mechanizmy, dzięki czemu późniejsze zmagania o realną kasę będą znacznie łatwiejsze. Warto próbować, zwłaszcza, że dzięki temu nie musicie zakładać konta ani składać jakiegoś depozytu. Zero zobowiązań, maksymalna radość z zabawy.

Nie zapominajcie także o promocjach. Tom Horn często współpracuje z kasynami, by powstałe promocje dotyczyły także ich wideo slotów. W ten sposób zapewnić sobie można bonus powitalny, doładowania gotówkowe, darmowe spiny (Free spins), cashback w różnym procencie czy też programy lojalnościowe. Generalnie im więcej takich akcji będzie, najlepiej odnawialnych, tym więcej możecie na tym zyskać. Powodzenia wszystkim!