Wazdan

Czy studio Wazdan jest wam już znane? Biorąc pod uwagę, że operują na rynku przez wiele lat, odpowiedź twierdząca jest wysoce prawdopodobna. Nie jest to co prawda firma tak popularna jak NetEnt czy Microgaming, aczkolwiek bez wątpienia na pewno warta adnotacji, szczególnie, że wiele ich wdrożeń zyskało na popularności nie mniej, niż te wideo sloty, które obecnie uważane są za najbardziej wartościowe. Dlatego też przygotowaliśmy dla was recenzję wstępną, na podstawie której wskażemy nie tylko największe ich hity, ale także ocenimy ich realne możliwości w zakresie rywalizacji z konkurencją. A jest o czym mówić. Dlatego też wykorzystaliśmy kilka tysięcy darmowych obrotów, sprawdziliśmy RTP oraz oceniliśmy wszystkie dodatki, co pozwoliło nam wysunąć następujące głosy.

Dostawca gier z wieloletnim doświadczeniem

Firma ma na koncie wiele lat skutecznych wdrożeń, a także liczne licencje, które bazują na wskazanych jurysdykcjach. Dzięki temu gracze mają 100% pewności, że grają z marką bezpieczną, legalną i bardzo konkretną w tym, co robi. Za ich sprawą otrzymacie wideo sloty o których po prostu się mówi. Sprawdzono wszystkie poziomy RTP, dzięki czemu realna ocena skuteczności i szans graczy na zwycięstwo jest tu możliwa do wskazania. Ich unikatowe dodatki przełożyły się na wszystko to, co opiszemy dla was poniżej. Przedstawimy także trzy przykładowe wideo sloty, aby dokładnie zaprezentować te właśnie możliwości. Warto także wiedzieć, że w 2019 roku pojawią się jeszcze takie gry jak Magic Stars 9, które jest kontynuacją jednej z najpopularniejszych światowych wdrożeń z cyklu automatów online. Jest także w planach Neon City czy Captain Flynt. Obecnie z kolei możecie się poznać chociażby z Dragons Lucky 8, Beauty Fruity, Larry the Leprechaun, Lucky Fish czy Lucky Reels.

Dostawca gier z wieloletnim doświadczeniem

Topowe hity od Wazdan

Przy zagadnieniu wspomnianych gier spotkacie się z takimi rozwiązaniami jak chociażby Wild i Scatter. Dają one możliwość mnożników przy wygranych, dodatkowej fazy re-spin czy chociażby gier bonusowych. Są też przyciski i oznakowania Free Spins lub Jackpot, które z kolei oddają nam darmowe obroty oraz kumulacje, w tym progresywne. Jest w czym przebierać, aczkolwiek warto zaznaczyć, że wideo sloty od Wazdan mają zdecydowanie różne od siebie rozwiązania i możliwości. Stąd też poznanie ich wszystkich jest celem, który warto przed sobą postawić. Jak tego dokonać? Wrócimy do tematu pod koniec naszego artykułu, obecnie skupiając się na obiecanych maszynach, które specjalnie dla was mocno sprawdzaliśmy:

  • Power of Gods: The Pantheon – To jedna z najnowszych gier studia Wazdan. Przeniesiemy się w niej do starożytnych bogów greckich. Układ zastosowany w wideo slocie to 5 do 3, aczkolwiek brylują tam animacje i otwarty świat, który jest całkowitą rzadkością. 20 zwycięskich linii to jedno, drugie to system Wild, a trzecie to dwie opcje premiowe: Zeus Spins bonus oraz Aphrodite Spins Bonus,
  • Relic Hunters and the Book of faith – Kolejna, niezwykle nowoczesna gra od tego studia. Wcielicie się tu w łowców skarbów, rodem z filmu o Indianie Jones’ie. Odnajdziecie tam układ 6 do 3, co także jest świetnym systemem wdrożeniowym i ciekawą opcją gry. Ogrom znaków zaimplementowanych dodaje smaczku, chociaż bez wątpienia kluczem do sukcesu okazał się system darmowych obrotów oraz eksploracji piramidy, gdzie uruchamia się tryb bonusowy,
  • Larry the Leprechaun – o tej grze warto wspomnieć przez układ 4 do 4, gdzie znajdziecie nie tylko słynnego skrzata, ale też dzbany ze skarbem. System włączy nam tutaj trzy unikatowe plansze, na podstawie których z biegiem gry będziemy zbierać premie – te dotyczące darmowych obrotów oraz wspomnianego skarbu. Larry jest zawistny, ale przy 24 zwycięskich układach często będzie oddawał naprawdę ciekawe nagrody.

O grach od studia Wazdan można mówić i dyskutować znacznie więcej. Nie bez powodu trafiły do dziesiątek kasyn z całego świata. Lista ta zresztą stale się powiększa, zwłaszcza, że nowych wdrożeń jest tu całkiem sporo. Słynne Haunted Hospital czy też In the Forest, spodobało się wielu graczom. Stąd też sprawdzano dalej Highschool Manga, Colin the Cat czy Magic Target w wydaniu Deluxe. A opcji jest więcej. Jeśli chcecie je poznać lepiej, wystarczy skorzystać z rozwiązania „play for free”, czyli demo. Jest ono zaimplementowane niemalże w każdym kasynie internetowym. Nie wymaga od was rejestracji ani tym bardziej składania jakiegoś depozytu. Dzięki temu bez trudu poznacie mechanikę, zwycięskie układy, dźwięki, animacje i znacznie więcej. Żetony przy tym nawet jeśli się kończą, można je odnowić poprzez odświeżenie strony. Jest to zatem szalenie proste i przyjazne, a wy skupicie się na tym, by nauczyć się pomysłu i zdecydować, czy warto w niego inwestować swoje środki.

Wazdan to studio cenione, ale jeśli macie jakiekolwiek pytania, zawsze możecie w ich sprawie poznać opinie innych graczy na forach czy spytać obsługi klienta w danym kasynie. Do tego dochodzi zresztą FAQ, które dodawane jest do każdej gry z ich właśnie oferty. Powodzenia!