Yggdrasil

Studio Yggdrasil kończy już sześć lat. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się przygotować dla was krótkie wdrożenie, które pokaże wam dokładnie, z kim macie do czynienia i jak dokładnie działa cała ta marka. Firma ma swoje niezwykle unikatowe podejście do tematu gier sieciowych, dlatego materiał ten to prawdziwa przyjemność. Jednocześnie radzimy go zamknąć, jeśli jesteście fanami jednorękiego bandyty czy prostego wideo slota w stylu owocówki. Yggdrasil zadbało o to, by oferować swoim podopiecznym znacznie więcej. Mamy tu na myśli nie tylko systemy graficzne i animacje, ale też mechanikę, która będzie z wami od pierwszego uruchomienia dowolnej pozycji, która wyszła z ramienia tego wyjątkowego twórcy.

Yggdrasil

Firma powstała dopiero w 2013 roku. Dla wielu obserwatorów jest to szalenie mało czasu, zwłaszcza, że już wiele lat wcześniej trafiały do nas takie hity jak Arabian Nights, Hall of Gods, Blood Suckers czy Thunderstruck. A wymieniać można przecież dalej. W przypadku Yggdrasil mówimy jednak o firmie, która powstała na bazie osób, które zjadły już zęby na kasynach internetowych. Ogromne doświadczenie nie szło tu w parze z aspiracjami byłych pracodawców, dlatego też zdecydowano się zaryzykować i „pójść na swoje”. Efekt? Kilkadziesiąt wideo slotów w różnych kategoriach, które cieszą się popularnością do tego stopnia, że każdego dnia sięga się po nie tysiące razy. Poniżej wyjaśniamy szczegółowo dlaczego się tak dzieje, jak również które gry okazały się największymi hitami. To bowiem one w dużej mierze przyczyniły się do tego, że piszemy właśnie o Yggdrasil, a nie o NetEnt czy Microgaming, które o swój status walczyły znacznie dłużej.

yggdrasil artykuł logo

Gry, które pochodzą od tego dewelopera to marki uznane za sprawą technologii. Mamy przez to na myśli nie tylko animacje, ale też grafikę ogólną, systemy dźwiękowe oraz pełną funkcjonalność. Są one na tyle wyjątkowe, że często zresztą stanowią część oferty promocyjnej, jaką spotkacie na stronach kasyn internetowych. W ten też sposób automaty hazardowe jak Spina Colada czy Valley of the Gods stanowią o bazie użytkowej wielu marek. Innymi słowy, jeśli spotkacie promocję powitalną, doładowania gotówkowe czy też cashback, turnieje, loterie, programy lojalnościowe, systemy VIP, darmowe obroty czy wyścigi, istnieje duża szansa na to, że będą nakierowane na Yggdrasil, które korzysta z bardzo unikatowych baz, co odnotować można chociażby przy świeżym Tut’s Twister. Gra ta opowiada nam historię bohatera głównego, Tuta, który jest… mumią, mogącą przyjmować postać twistera. Gra zaoferuje nam nie tylko bazowe Wild i Scatter, ale też system zbierania hieroglifów, które następnie wymieniacie na odpowiednie bonusy, powiększające stan waszego konta. Dlatego też gry te są tak cenione, ponieważ opcji tego rodzaju jest tu… mnóstwo. Warto zaznaczyć, że gry na które na pewno traficie to m.in. Lucha Maniacs, Orient Express, Reptoids, Jungle Books, Chibeasties, Beautufil and the Beast, Nirvana, Wicked Circus, Seasons, Golden Fish Tank, Incinerator czy słynne już Holmes and the Stolen Stones. Ostatnia z tych gier ma oficjalną licencję na bazowanie na Sherlocku Holmesie, co samo w sobie jest tu też sporą recenzją i wyznacznikiem. Czym jednak gry te się wyróżniają szczególnie i jak wyglądają od środka? Poniżej udostępnimy wam kilka konkretnych propozycji, które pozwolą wam wybierać najlepsze gry od Yggdrasil.

Część możliwości już opisaliśmy. Nie ma co ukrywać, że najsłynniejszym rozwiązaniem będzie oczywiście Wild i Scatter. O ile jednak zwykle mają one ograniczone funkcjonalności, tak w tym przypadku mogą się rozwijać i stanowić o sile każdego wideo slota, jakiego znajdziecie. Zresztą, Vikings Go Wild oraz Chibeasties pod tym względem stały się na tyle interesujące i wciągające, że zyskały sobie sympatię milionów odbiorców. Działo się tak chociażby za sprawą rozwojowego Wild. Ten najczęściej gwarantuje fazę re-spin, czyli wprawia bębny w ponowny ruch, zostawiając na planszy tylko te znaczki, które są najkorzystniejsze dla gracza. Innym razem mogą zapewnić mnożniki (ale niektóre gry mają od tego odrębny znacznik!), darmowe spiny czy fazę Expending. To właśnie ona rozwinie się na dwa, trzy czy nawet cztery rzędy. A im ich więcej, tym większe wygrane końcowe. Scatter też ma swoje ciekawe opcje premiowe, podobnie jak Bonus, Jackpot czy Free Spins, które znajdziecie tu odrębnie. Mini gierki od Yggdrasil to zresztą ich kwintesencja, bowiem to one zapewnią wam sposobność grania niejako na nowo. Takie gry mają zresztą jeszcze jeden, bardzo wciągający atut – wysokie wygrane. Oczywiste jest bowiem to, że jeśli wygracie mini grę, to zwyciężycie ogólnie znacznie więcej, niż to było przewidziane w bazowym obrocie.

Yggdrasil bardzo często, co już wspomnieliśmy, uczestniczy w promocjach kasynowych. Dzięki temu zyskacie więcej środków na grę. Jeśli jednak chcecie w pierwszej kolejności poznać się z tymi wideo slotami, by realnie ocenić, czy są to gry, które was interesują i wciągają, polecamy skorzystać z trybów DEMO. Dodawane są niemalże do każdego kasyna internetowego. Takie rozwiązanie pozwala bez rejestracji, depozytu ani żadnej innej deklaracji, wypróbować dany wideo slot, czy nawet wszystkie z nich. W ten sposób zobaczycie jak wygląda oprawa graficzna, jakie ma możliwości funkcjonalne czy też jak działa w zakresie Wild czy innych, które omówiliśmy wyżej. Nie ma tu ograniczeń czasowych, a jeśli takie żetony się skończą, wystarczy je jednym kliknięciem odświeżyć. Jest to świetny trening, który pozwoli wam w należyty sposób przygotować się do dalszej gry bez ryzyka utraty własnych środków finansowych.

Mając taką wiedzę, powinniście zaufać Yggdrasil, jako że jest to jeden z korzystniejszych i przyjaźniejszych studiów deweloperskich.